Wiarygodność

ProcesRocznie badamy ok. 20 000 respondentów

Stale dbamy o to, aby nasze projekty były realizowane rzetelnie i z dużą starannością. Wypracowaliśmy wewnętrzny system zarządzania projektami, dzięki któremu dokładnie monitorujemy realizowane projekty na każdym etapie prac. Podczas planowania badania zawsze sprawdzamy, jak tworzone narzędzia będą się sprawdzały w praktyce. Dobrze wiemy, że w badaniach czas nigdy nie sprzyja, dlatego skrupulatnie planujemy nasze projekty tak, aby niewiele mogło nas zaskoczyć. Prowadzimy badania od lat, dlatego doskonale zdajemy sobie sprawę, że nawet najlepiej zaplanowane badanie może zawierać elementy ryzyka. Mierzymy efektywność projektu i sprawdzamy, czy nasze działania odbywają się zgodnie z założonym planem.

Standardy Należymy do organizacji branżowych

Stosujemy się do standardów zalecanych przez kodeks ESOMAR. Nasi badacze należą do Polskiego Towarzystwa Badaczy Rynku i Opinii oraz Polskiego Towarzystwa Socjologicznego. Posiadamy wewnętrzne normy realizacji projektów. Po każdym zakończonym badaniu udoskonalamy proces realizacji badań. Wypracowane procedury pozwalają nam na szybkie wdrażanie projektów do realizacji przy zachowaniu dużej elastyczności organizacyjnej.

Transparentność 100% zaangażowania w realizowane zadania

Nasi klienci otrzymują wgląd w realizowane przez nas projekty, jesteśmy transparentni i chętnie dzielimy się naszymi doświadczeniami. Jest dla nas ogromnie ważne, aby realizowane badania były przydatne i rozwiązywały złożone problemy biznesowe i społeczne, dlatego chętnie angażujemy w proces badawczy naszych partnerów.

Wykonalność Wysoka skuteczność w dotarciu do respondentów

Przystępując do projektów badawczych zawsze analizujemy projekt na każdym etapie realizacji. Planując badanie, zastanawiamy się, jak będziemy kodować wyniki. Projektując narzędzia badawcze, prowadzimy symulacje analizy wyników. Przed przystąpieniem do realizacji badania sprawdzamy wykonalność projektu. Dbamy o to, aby projekty były skrupulatnie realizowane według zaplanowanych wytycznych. Kładziemy duży nacisk na dokładną realizację prac terenowych.

Openfield Sp. z o.o.

45-057 Opole

ul. Ozimska 4/7

mail:office@openfield.pl

tel. 77 555 91 88

fax. 77 543 25 34